Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9375 Bozena Martin 2020-04-22
Ad Valorem Polska Słoneczna Szkoła w Wersalu
-
50 rue de Montreuil
Wersal
78000
Francja
Bożena Martin
9369 Anatol Smotrow 2020-03-06
Sobotnio-niedzielna szkoła języka polskiego przy kościele św. Michała Archanioła w Pawłogradzie
-
ul.Grażdanska 27
Pawłograd
51-400
Ukraina
Anatol Smotrow
8336 Grzegorz Rolinger 2019-12-13
"Barwy językowe" przy WTSP "Barwy Kresowe"
-
Gradnyj Uzvis 5
Łuck
43000
Ukraina
Grzegorz Rolinger
9366 Łukasz Wrona 2020-03-05
Centrum Polskie przy Pañstwowej Akademii Rolniczej w Połtawie
-
Skovorody St 1/3
Połtawa
Poltavs'ka oblast, Ukraina, 36000
Ukraina
8339 Urszula Sulinska 2020-01-19
Polska Szkola w North Vancouver
-
940 Lynn Valley Road, North Vancouver, BC
North Vancouver, BC
V7J 1Z7
Kanada
Urszula Sulinska
9372 Jula Wakuła 2020-03-12
Szkoła Średnia nr 2 we Włodzimierzu Wołyńskim
-
Kotlarewskiego 2
Włodzimierz Wołyński
44700
Ukraina
Walerij Mosijuk
9358 Andżelika Bondarenko 2020-02-21
Krzyworoski Miejski Związek Polaków im. Walentyny Trawińskiej
-
al. Myru ,33 A m 45
Krzywy Róg
50069
Ukraina
Andżelika Bondarenko
9352 Wiola Metikos 2020-02-14
Szkoła Podstawowa " dr Tihomir Ostojić"
-
Maršala Tita 54
Ostojićevo
23326
Serbia
Antonije Cicmil
9344 Jolanta Tobolska 2020-02-05
Szkoła Popołudniowa przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Sumach
-
ul. Internacjonalistów 43/42
Sumy
40034
Ukraina
Anna Zdanowska
8342 Switłana Gienina 2020-01-28
Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie
-
Rejtarska 9/1
Kijów
01030
Ukraina
Switłana Gienina
9361 Lidija Jegorova 2020-03-03
Szkoła SP Zaporoża "Polonia"
-
Sw. Mikolaja, 6
Zaporoże
69063
Ukraina
Lidija Jegorova
9353 Krystyna Shepherd 2020-02-17
Szkoła Polska im. M. Kopernika w Hobart
-
22 New Town Rd
New Town
TAS 7008
Australia
Krystyna Shepherd
9341 Wadzim Baczkowski 2020-01-30
Polska Szkoła im. św. Jana Pawła II w Mińsku
-
Kuncewszczyna 33
Mińsk
220017
Białoruś
Wadzim Baczkowski
9347 Andżelika Piłat 2020-02-11
Gimnazjum brasławskie
-
Leninska, 131
Brasław
211969
Białoruś
Ludmiła Kaptur
9364 Wiesława Kozioł 2020-03-03
Organizacja pozarządowa «Klub Inteligencji Polskiej «Serwus»
-
Zariczanska 3/1, 308
Chmielnicki
29017
Ukraina
Roman Górnicki
8334 Ewa Hojna 2019-11-22
Szkoła Polska w Castelldefels
-
Avinguda 310, 1 local 9
Castelldefels
08860
Hiszpania
Ewa Hojna
9370 Ewa Krawczyk 2020-03-10
Szkoła Języka Polskiego w Woodstock
-
70 Jacqueline Street
London
N5Z 3P7
Kanada
Ewa Krawczyk
9350 Renata Rams 2020-02-13
Polska Szkoła im. Wisławy Szymborskiej w Tunbridge Wells
-
The Skinners' Kent Academy Sandown Park Tunbridge Wells Kent
Tunbridge Wells
TN2 4PY
Wielka Brytania
Renata Rams
9365 Irena Nikołajczuk 2020-03-04
Polska Szkoła Sobotnia przy parafii św.Jana Chrzciciela w Starokonstantynowie
-
ul.Popowa,19
Starokonstantynów
31100
Ukraina
Irena Nikołajczuk
8340 Katarzyna Young 2020-01-23
Szkoła Polska w Bahrajnie
-
Rd 3801
Adliya
Block 338
Bahrajn
Katarzyna Young
9359 Karolina Kowalcze-Franiuk 2020-02-26
Polska Ludoteka w Genui
-
via Federico Donaver 16, 26
Genua
16143
Włochy
Karolina Kowalcze-Franiuk
9362 Alena Palounikava 2020-03-03
Oddział ZPB w Berezie
-
ul. Siewiernaja, 56/34
Bereza
225203
Białoruś
Elena Polovnikova
8337 Sylwia Sierko 2019-12-17
Polska Szkola Inspire Academy
-
162 Lumb Lane
Bradford
BD8 7RZ
Wielka Brytania
Sylwia Sierko
9356 Waleria Mazurenko 2020-02-21
Szkoła Języka Polskiego przy Kijowskim Narodowościowo-Kulturalnym Stowarzyszeniu Polaków „ZGODA”
-
Braci Zerowych 1/3, m.12
Kijów
03037
Ukraina
Oleg Krysin
9379 Korina Zozula 2020-06-03
Towarzystwo Kultury Polskiej imienia Adama Mickiewicza w Storożyńcu
-
zaulek Tabirnyj,1
Storożyniec
59000
Ukraina
Korina Zozula
9342 Marta Schulz 2020-02-03
Ośrodek nauczania języków ojczystych w Ale
-
Vitklövergatan 6
Ale
449-31 Nödinge
Szwecja
Ban Saeed
9348 Liudmiła Kostuszewicz 2020-02-13
Szkoła językowa przy Energodarskim Młodzieżowym Klubie Kultury Polskiej imienia Henryka Sienkiewicza
-
Skifska 6/89
Energodar
71504
Ukraina
Liudmiła Kostuszewicz
9371 Marzanna Biernat 2020-03-10
Szkoła Polonii im. Jana Pawła II w Hamilton
-
45 Berko St
Hamilton
L8V5B2
Kanada
Marzanna Biernat
8335 Anna Czaban 2019-12-03
Polska Szkola Sobotnia im. Janusza Korczaka w Bradford
-
15-17 Edmund St
Bradford
BD5 0BH
Wielka Brytania
Anna Czaban
8338 Sylwia Kaźmierczak-Ali 2020-01-03
Polska Sobotnia Szkoła im. Marii Skłodowskiej- Curie
-
Buen 7 Moss 1528
Moss
1528
Norwegia
Sylwia Kaźmierczak-Ali
9357 Bożena Pietrulewicz 2020-02-21
Żłobek-przedszkole w Mickunach
-
ul. Jaunimo 14
Mickuny
13113
Litwa
Bożena Pietrulewicz
9343 Rinat Dussumov 2020-02-04
Gabinet języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza przy Stowarzyszeniu "Polska Jedność"
-
ul. Косшыгулулы, 23/1
Nur- Sułtan
010000
Kazachstan
Anna Dobrowolska
9374 Dominika Polak 2020-04-14
Polska Katolicka Szkoła Sobotnia im. Św. Stanisława Kostki w Drammen
-
Cappelens gate 1
Drammen
3016 Drammen
Norwegia
Dominika Polak
8341 Anna Krzus 2020-01-27
Polska Szkoła im. Jana Pawła II w St Albans
-
Colney Heath Lane
St Albans
AL4 0TT
Wielka Brytania
Anna Krzuś
9377 Ana Julia Fernández Palazzo 2020-05-05
Polonijna Organizacja Nauczycieli w Argentynie
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
C1425
Argentyna
Teresa Uzarowicz
9354 Eliza Reis-Kawka 2020-02-18
Instytut Języka i Kultury Polskiej im. Polskich Lotników w Gandawie
-
Pieter Huyssensplein 5
Gandawa
9000 Gent
Belgia
Eliza Reis-Kawka
9360 Justyna Venner 2020-02-27
Polska Szkoła Sobotnia im. Wandy Chotomskiej w Broadstairs
-
Westwood Road
Broadstairs
CT10 2LH
Wielka Brytania
Justyna Venner