Data aktualizacji: 2009-06-08

Australia

Ulica, nr domu*180 Montague Street

Najblizszy Konsualt jest W Sydney

Faks (z numerem kierunkowym kraju) nie ma

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): dzierba@yahoo.com.au

nie ma

Zwiazek Polakow W Melbourne

1954
Krótka historia szkoły
.*
Jesteśmy jedna z najstarszych szkół na terenie Australii. Istniejemy już od 1956 roku pod patronatem Związku Polaków w Melbourne.
Informacje o szkole http://www.pccv.org.au/schools/
Nasza Szkola miesci sie w Sth Melbourne. Uczniowie dowozeni sa z pobliskich dzielnic takich jak Elwood,St Kilda, Brighton, Elsternwick, Moorabbin.

- 2017/18-

Dziecko mozna zapisac do szkoly podczas calego roku szkolnego. Nalezy wypelnic forme zapisu dzicka do szkoly, forme mozna otrzymac od Koordynatora szkoly. Oplata wynosi $140.00 za rok.

Szkola wydaje swiadectwa poroczne i na koniec roku. (Swiadectwa sa redagowane przy Federacji Polskich Organizacji w Wiktorii)

Nauczyciele sa zatrudniani przez Zwiazek Polakow w Melbourne. Podstawa zatrudnienia sa referencje, wyksztalcenie pedagogiczne, doswiadczenie w pracy z mlodzieza.
Przy szkole dziala Komitet Rodzicielski w skladzie Przewodniczacy, Skarbnik i czterech czlonkow. Komitet Rodzicielski organizuje dofinansowanie szkoly, organizuje uroczystosci szkolne takie jak Dzien Matki, Dzien Nauczyciela, Dzien Ojca, zabawe z okazji Dnia Dziecka, swieta (Wiekanoc i Boze Narodzenie), konkursy dla dzieci z nagrodami, Dzien Sportu itp.

Czy przy szkole działa biblioteka?*

Czy placówka posiada stały dostęp do internetu*?