Data aktualizacji: 2017-05-01

King Street

Krótka historia szkoły
.*
Szkoła powstała 14 kwietnia 2007 r.i pracuje nadal. W naszej szkole uczą się dzieci w wieku od lat 3 do 14.Mamy grupę przedszkolną i 6 klas Szkoły Podstawowej. W tym roku Otworzyliśmy pierwszą klasę Gimnazjum. W ubiegłym roku nasza szkoła otrzymala Brązową Odznakę.Od września 2011 roku nasi uczniowie korzystają z zajęć sportowych ( sekcja judo ) oraz zajęc artystycznych.
W roku szkolnym 2016/2017 zmieniliśmy siedzibę i teraz znajdujemy się w szkole Sir Francis Hill Community Primary School, Bristol Drive , LN6 7UE , Lincoln , Wielka Brytania.

Lincoln – miasto w Wielkiej Brytanii, w środkowowschodniej Anglii, ośrodek administracyjny hrabstwa Lincolnshire. Liczba ludności miasta wynosi 85 595 (2001), a powierzchnia 35,69 km². Lincoln jest jednym z trzech najstarszych miast angielskich, tutaj rzymska armia wybudowała między 50 a 60 r. n.e. bastion dla legionu IX Hispana. Dziś Lincoln to ważny ośrodek administracyjny, edukacyjny (uniwersytet) i usługowy z różnorodnym przemysłem (także branży nowych technologii). Miasto jest także popularnym miejscem odwiedzin turystów, szczególnie z racji średniowiecznej katedry (Lincoln Cathedral) oraz zamku (Lincoln Castle). W mieście znajduje się stacja kolejowa Lincoln.

- 2016/17 83
              - 2017/18

Dyrektor szkoly przyjmuje zapisy uczniów. Dziecko można zapisać w każda sobotę w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres:elzbieta3@autograf.pl Dzieci przyjmowane są w czerwcu na kolejny rok szkolny oraz we wrześniu.Jak do tej pory przyjęliśmy wszystkie dzieci, które zgłosiły sie do nas.

W czerwcu i we wrześniu.

Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu a kończą w czerwcu.

Szkoła wydaje dyplomy i świadectwa ukończenia poszczególnych klas. Wydajemy również zaświadczenia o przygotowaniu dziecka do I Komunii Sw.

Nauczyciele pracują jako wolontariusze. Wszyscy mają wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne.Zatrudnia Dyrektor Szkoły. Zasady określa statut szkoły.
Rada Rodzicow - cele i zadania Rady okresla Statut Szkoły

Czy przy szkole działa biblioteka?*

Fotografia pionowa:  Fotografia kwadratowa:

Czy placówka posiada stały dostęp do internetu*?