Data aktualizacji: 2019-01-24

Ambasada RP w Londynie ,47 Portland Place ,London W1W 1JH

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): szolataunton.wp.pl

Elzbieta Szwiec

Polska Szkola Sobotnia im. Jana Brzechwy w Taunton ( Polish Saturday School of Jan Brzechwa in Taunton LTD)

85 Winters field,

Taunton

TA11PY

Szkola pracuje w prawie kazda sobote miesiaca od wrzesnia do konca czerwca, zajecia sie odbywaja od godz. 10:10-13:00. Od godz. 13:00-14:00 odbywaja sie zajecia dodatkowe: logopedia, szachy, klub plastyczny, koszykowka, nauka spiewu oraz zabawa w kuchni-gotowanie. szkola organizuje co roku przedstawienia z okazji Swiat Bozego narodzenia i Wielkanocy, co roku odbywa sie konkurs ,, Mam talent'', W tym roku po raz pierwszy odbyl sie konkurs recytatorski. Rok szkolny konczymy uroczystoscia zakonczenia , a nastepnie piknikiem rodzinny z grami i zabawami dla wszystkich.
 W Taunton istnieje rowniez polskie stowarzyszenie i polska parafia.

- 2017/18148
              - 2018/19135

Nalezy wypelnic formularz zgloszeniowy znajdujacy sie na stronie szkoly www.szkolataunton.co.uk/dokumnty-szkolne i przeslac go na emaila: szkolataunton@wp.pl lub bezposrednio w  szkole.

Najlepiej przed rozpoczeciem nowego roku szkolnego, ale przyjmujemy dzieci rowniez w trakcie roku szkolnego jezeli mamy miejsce w danej klasie.

Zajecia rozpoczynaja sie  w pierwsza sobote wrzesnia i koncza w ostatnia czerwca.

Na koniec roku szkolnego dzieci otrzymuja swiadectwa.

Nauczyciele sa zatrudnieni umowa o prace od wrzesnia do konca czerwca.
 Rada Rodzicow  scisle wspolpracuje z dyrektorem i  nauczycielami i pomaga w podejmowaniu najwazniejszych decyzji.