Data aktualizacji: 2019-10-09

93 Sharpland

Leicester

LE2 8UP

Szkoła zatrudnianie wykształconych nauczycieli, co gwarantuje wysoki poziom nauczania i przygotowania uczniów do egzaminów GCES i A Level w angielskim systemie edukacyjnym. Organizowane są liczne konkursy motywujące uczniów do nauki jak również szkoła bierze udział w innych akcjach oświatowych organizowanych przez organizacje międzynarodowe.
Leicester liczy około 330 tys. mieszkańców a Polonia stanowi około 15% populacji. Najbardziej polską dzielnicą jest dzielnica Braunstone.

- 2018/19100
              - 2019/20120

Zajecia rozpoczynają się w drugą sobotę września a kończa w ostanią sobotę czerwca każdego roku

Szkoła wydaje Świadectwo Ukończenia Klasy w Polskiej Sobotniej Szkole prowadzonej przez Edu Owls Limited.

Nauczycieli zatrudnia Zarząd spółki Edu Owls Limited na podstawie posiadanego przez nich wykształcenia i doświadczenia w nauczaniu weryfikowanych podczas rozmów rekrutacyjnych.
Przy szkole działa Rada Rodziców a jej rola jest opiniotwórcza.