Data aktualizacji: 2019-10-15

mgr Iwona Erturan

Iwona Erturan

Zarząd Szkoły

W oparciu o założenia programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej w Polsce, nasi uczniowie przyswajają wiedzę z zakresu j.polskiego, historii, geografii, kultury i tradycji polskiej. Klasy realizują autorski program opracowany przez naszych nauczycieli, dostosowany do potrzeb i umiejętności naszych uczniów. Korzystamy z podręczników kilku autorów. Pracujemy w oparciu o karty pracy tworzone autorsko przez naszych nauczycieli z uwzględnieniem możliwości percepcyjnych uczniów i ich rozwoju poznawczego , dzięki czemu możemy dokładnie dostosować tok nauczania do potrzeb uczniów.

W naszej szkole kładziemy nacisk na rozwój artystyczno - muzyczny oferując urozmaicone zajęcia artystyczne. Podczas zajęć wykorzystujemy także multimedia.
Od samego początku działalności tworzymy grupy przedszkolne a w trosce o prawidłowy rozwój psycho-ruchowy uczniów prowadzimy zajęcia muzyczno-ruchowe.

Bath – miasto w hrabstwie Somerset, położone 159 km na zachód od Londynu i 21 km od Bristolu. Miasto posiada status city, nadany przez królową Elżbietę w roku 1590. W roku 1889 uzyskało status gminy miejskiej, od roku 1996 jest centrum administracyjnym jednostki autonomicznej Bath and North East Somerset. W 2011 roku liczba ludności wynosiła 94 782. Miasto położone jest w dolinie rzeki Avon, w miejscu, gdzie występowały naturalne wody geotermalne. Kolonizatorzy rzymscy wybudowali tu łaźnie i świątynię i nazwali to miejsce Aqua Sulis. W roku 973 w Bath koronowano na króla Anglii Edgara. Za czasów georgiańskich miasto stało się popularnym ośrodkiem wypoczynkowym. Z tego okresu pochodzi wiele budowli w stylu epoki. Bath uzyskało status miejsca dziedzictwa światowego w roku 1987. Obecnie jest centrum kulturalnym, uniwersyteckim i turystycznym - rocznie odwiedza je 3 800 000 osób.

- 2018/1960
              - 2019/2060

wrzesień - lipiec

Wydajemy świadectwa ukończenia poszczególnych klas.

Nauczyciele otrzymują zapłatę bądź są zwolnieni z opłat za swoje dzieci uczęszczające do szkoły, a pozostali pracownicy szkoły są wolontariuszami. Każdy dorosły pracujący z dziećmi posiada zaświadczenie o niekaralności (enhanced DBS check). Nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe, lub ukończone kursy uprawniające nauczania dzieci. Zatrudnieniem zajmuje się Zarząd Szkoły.

Szkołą kieruje Zarząd. Rada Rodziców pełni rolę opiniotwórczą.