Data aktualizacji: 2019-02-07

Malgorzata Gawior

Zarząd Szkoły wybierany sposród rodziców PO BOX 681366, Schaumburg, IL 60194

1974

Szkoła posiada akredytacje Illinois State Board of Education. Dokumentem określającym zadania i obowiązki szkoły jest Statut. Najwyższą władzą szkoły jest Walne Zebranie Szkoły odbywające się raz do roku w styczniu. Podczas roku szkolnego sprawami gospodarczymi I bytowymi szkoły zajmuje się Zarząd Szkoły wybierany co roku spośród członków szkoły przez Walne Zebranie. Sprawami dydaktycznymi I doborem kadry nauczycielskiej zajmuje się Kierownik Szkoły. Szkoła przyjmuje uczniow bez wzgledu na kolor skóry, narodowość lub grupę etniczną.

Od roku szkolnego 2018/19 Szkola oferuje zajecia w piatki i w soboty.

- 2017/18536
              - 2018/19563

Wczesne zapisy odbywaja sie wiosna kazdego roku. Formy rejestracyjne dla nowych uczniów dostepne sa na naszej stronie internetowej www.emiliaplater.org oraz w dniu zapisow. Termin wczesnych zapisów uplywa 30 czerwca . Po tej dacie bedzie pobierana dodatkowa oplata rejestracyjna.

SOBOTA:

Zajecia religii 9-9.45 rano

Zajecia szkolne 9.45-1.00pm

PIATEK:

Zajecia religii 17:00-17:45

Zajecia szkolne  17:45-21:00

Na zakonczenie roku kazdy przedszkolak: grupa 3 latkow i czterolatkow oraz zerowka dostaje dyplom. Uczniowie klas 1-11 dostaja swiadectwa. Po ukonczeniu liceum uczniowie otrzynuja oficialny transcript w wykazem ocen z lat licealnych i egzaminu maturalnego.

Nauczyciele zatrudniani sa na okres jednego roku szkolnego z mozliwoscia przedluzenia wspolpracy na kolejne lata. Dyrektor wybiera kadre ktora konsultuje z zarzadem szkoly.
Przy szkole dziala rada rodziców tzw. Zarzad szkoly zajmujacy sie finansami i sprawnym funkcjonowaniem szkoly