Data aktualizacji: 2017-04-26

Ulica, nr domu*Centralna 38a

Konsulat Generalny RP w Winnicy

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): slen-lilya@yandex.ru

Szkoła w lokalnym systemie oświaty (nadzorowana przez lokalne władze oświatowe)

Zarządzania edukacji, młodzieży i sportu m.Krasiłów.Adres: m.Krasiłów, pl.Niepodległości, 2, 31000.

1988
Szkoła pracuje w małym miasteczku Krasiłów, w centrum. Własność szkoły - państwowa. Liczba pomieszczeń: piwnica - 42, parter - 45, 1 piętrze - 38, 2 piętrze - 31. Powierzchnia całkowita szkolna - 8518 m.kw. W szkole stworzona świetna baza materialna: 2 siłowni,horeograficzne studio, jadalnia, gabinet infornatyki z wejściem w Internet, gabinet chemiczny, warsztat, gabinety języków obcych i muzeum.
Polskie kulturalno-edukacyjne społeczeństwo było utworzono we wrześniu 2015 roku. Inicjatorzy utworzenia - Natalja i Rusłan Garnyk. Społeczeństwo pracuje na bazie naszej gimnazji, gdzie pracuje szkoła sobotna dla dzieci w wieku od 7 do 17 lat.

- 2017/18

Dla zapisania dziecka do szkoły rodzice piszą oświadczenie na imię dyrektora szkoły, który pisze rozkaz w sprawie zatwierdzenia dzieci do edukacji. Edukacja jest wolna. Dziecko potrzebno zapisywać w terminie do 1 września.

Do 1 września, przed początkiem roku szkolnego.

Od 1 września do 31 maja.

Szkoła wydaje Świadectwo po ukończeniu szkoły.

Zarządzania edukacji, młodzieży i sportu m.Krasiłów zatrydnia nauczycielów na podstawie umowy o pracę.
Przy szkole działa Rada Rodziców, ona wykonuje organizacyjną rolę.