Data aktualizacji: 2018-12-04

Miejscowość *Nikozja, Larnaka

Cypr

Ulica, nr domu*Doiranis 12

Lokalizacja szkoły (długość i szerokość geograficzna)                                -

Ambasada Polska w Nikozji.

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): anna@annawagner.eu

Anna Wagner

Anna Wagner

Szkoła jest przedsięwzięciem prywatnym.

Szkoła realizuje program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w Polsce, z wykorzystaniem rekomendowanych przez Ministerstwo podręczników. Oferuje nauczanie języka polskiego, literatury, poznanie polskiej kultury, tradycji, historii i geografii Polski. Umożliwia swobodną kontynuację edukacji w Polsce. Skutecznie przygotowuje uczniów do zdawania egzaminu maturalnego z języka polskiego. Oferuje wszechstronny rozwój uczniów oraz indywidualny tok nauczania dostosowany do ich możliwości. Zajęcia odbywają się w soboty i stanowią uzupełnienie edukacji greckiej i angielskiej na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.
..

- 2017/1825
              - 2018/1933

3-6 lat, 7-9 lat, 10-12

Należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej. Zapisy na nowy rok szkolny przyjmowane są do końca sierpnia.

Zapisy trwają do końca sierpnia.

Zajęcia rozpoczynają się w drugim tygodniu września i  i kończą się w trzecim tygodniu czerwca.

Dyplom ukończenia Polskiej Szkoły na Cyprze. Ocena opisowa na zakończenie roku szkolnego.

.

.