Data aktualizacji: 2019-03-04

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): polskaszkoladrogheda1@gmail.com

Przemysław Łozowski

Przemysław Łozowski

The Polish School Drogheda 130 Bryanstown Manor, Dublin Road, Drogheda, Co. Louth

Polska Szkoła w Droghedzie „Wspólna Wyspa” realizuje program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Rzeczpospolitej, z uwzględnieniem i wykorzystaniem rekomendowanych przez ministerstwo podręczników i materiałów. Pedagodzy „Wspólnej Wyspy” stawiają na poprawę komunikacji naszych Dzieci w języku polskim oraz rozbudzanie ich pasji i zainteresowań (m.in. Akademia Recytatora i Małego Aktora wreszcie Muzyczna Orkiestra Drogheda). Nasza Szkoła aktywnie włącza we wszelkie działania, tak natury edukacyjnej jak i kulturalnej rodziców naszych uczniów.
W Droghedzie, Co. Louth,  jest duża i ciągle wzrastającą społeczność polska.

- 2017/1870
              - 2018/1975

Kontakt mailowy, telefoniczny

Nastepnie otrzymuje się formularz

Wypelniony formularz zgloszeniowy wraz z wymaganymi dokumentami dostarcza się osobiście do szkoły  (m.in. świadectwo urodzenia. i potwierdzenie uczeszczania na zajecia edukacyjne do irlandzkiej szkoly w pelnym wymiarze godzin od poniedzialku do piątku)

Optymalnie pod koniec kończącego się roku szkolnego,

Jednak zapisy przyjmowane sa również przez okres wakacyjny, jak również na poczatku roku szkolnego

Początek roku szkolnego:

Pierwsza sobota września

Ostatnie zajęcia:

Ostatnia sobota czerwca

Świadectwa szkolne (wg wzoru Polskiej Macierzy Szkolnej w Irlandii), z która Polska Szkoła w Droghedzie jest zrzeszona.

Szkoła zatrudnia polskich w pełni wykwalifikowanych i dośwoadczonych nauczycieli

Tak,

Rada Rodziców wspiera szkołe w przygotowywaniu działań szkolnych oraz wydarzeń integacyjno - kulturalnych