Data aktualizacji: 2017-08-20

Huddersfield
HD1 5BB
England

Jest to szkołą prywatna, posiadająca 4 dyrektorów placówki, którzy prowadzą szkołę. Dyrektorzy to :dyrektor szkoły, nauczyciel, administrator i skarbnik szkoły.

1949
Szkoła mieści się w budynku parafii w Huddersfield, zajęcia odbywają się w sobotę.

Huddersfield jest 11 co do wielkości miastem w Wielkiej Bryanii. Znajduje się w West Yorkshire, w gminie Kirklees. Huddersfield zamieszkuje około 163 tysiący ludności.

Pierwsi Polacy przybyli do Huddersfield i West Yorkshire w czasie drugiej  wojny światowej oraz po jej zakończeniu. Znaczna część Polonii przybyła po 2004 roku, po otwarciu granicy w związku z przystąpieniem Polski do UE.

- 2017/18104

Wypełniając formularz zgłoszeniowy w szkole.

Opłata od września 2017 wynosi £95 za cały rok.

Najlepiej do czerwca . Istnieje możliwość zapisu dziecka w ciągu roku szkolnego, jeśli są miejsca.

Zajęcia rozpoczynają się  we wrześniu(zazwyczaj drugą sobotę września) i kończą na początku lipca.

Szkołą wydaje świadectwo na zakończenie roku szkolnego oraz świadectwo ukończenia szkoły po ukończeniu szkoły.

Nauczyciele zatrudniani są przez dyrektora i dyrekcję szkoły zgodnie z KIrklees Safer Recruitment Policy
Przy szkole działa Rada Rodziców, której zadaniem jest organizacja imprez okolicznościowych (zabawy, dzień dziecka itp) oraz pomoc przy zapewnianiu  bezpieczeństwa dzieciom(dyżury na przerwie itp).