Data aktualizacji: 2018-11-24

+447720968503

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): info@polska-szkola.org.uk

Joanna Melańczuk

Szkoła działa pod patronatem Polskiej Misjii Katolickiej w Anglii i Walii Polish Catholic Mission (Registered Charity Number:1119423) 2 Devonia Road, Islington, London N1 8JJ tel. (020) 7226.3439, fax (020) 7704.7668 e-mail: chancellor@pbfgroup.co.uk www.polishcatholicmission.org.uk

Nasza szkoła prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminów GCSE i A-Level z języka polskiego. Uczymy również historii, religii, geografii, muzyki z elementami rytmiki. Posiadamy też oddziały przedszkolne (3 latki) i zerówki. Udzielamy zajęć dla dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzieci te mają przydzieloną specjalną nauczycielkę, która współpracuje z nauczycielem przedmiotu. Posiadamy młody i dynamiczny zespół pracowników, który przekazuje wiedzę o Polsce oraz zapewnia bogaty program kulturowy. Organizujemy spotkania z ciekawymi ludzmi, zwłaszcza z przedstawicielami starszego pokolenia, pamiętającego jeszcze czasy wojny - tak aby mogli oni przekazać żywą lekcję historii naszym uczniom. Służymy pomocą logopedyczną oraz otaczamy opieką wszystkich potrzebujących wsparcia poprzez możliwość kontaktu z polskim psychologiem i prawnikiem.

- 2017/18338
              - 2018/19306

Zapisy do szkoly rozpoczynamy pod koniec maja każdego roku. Formularz rejestracyjny dla nowych uczniów dostępny jest na stronie szkoly lub w administracji. Priorytet przy zapisywaniu będą miały dzieci przynależące do parafii. Zapisy przyjmujemy w budynku szkoły podczas sobotnich zajęć w godzinach 9.15 - 12.30.