Data aktualizacji: 2018-07-12

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): IBorys@schools.nyc.gov

Carmen Asselta

Borys Iwona

Szkoła w lokalnym systemie oświaty (nadzorowana przez lokalne władze oświatowe)

Departament Edukacji

Tweed Courthouse
52 Chambers Street
New York, NY 10007

W PS 34 angażujemy się w sukces akademicki każdego dziecka. Misją szkoły jest nauczanie rygorystycznego akademickiego programu nauczania, uzupełnionego szeroką gamą możliwości wzbogacania, w tym sztuki, w sprzyjającym i bezpiecznym środowisku. Nasi uczniowie mają za zadanie stać się uczniami przez całe życie, dobrze przygotowanymi na potrzeby XXI wieku. Wierzymy, że dzisiejsze wysokie wymagania zapewnią skuteczną i produktywną przyszłość jutra. Jako wspólnota profesjonalnych słuchaczy dajemy naszym uczniom możliwość rozwoju akademickiego poprzez nauczenie ich krytycznych i analitycznych umiejętności myślenia w pełnej zgodności ze standardami państwowymi i krajowymi. Wspierane przez rodziny i członków społeczności oraz we współpracy z nimi, oczekujemy, że uczniowie będą dążyć do osiągnięcia indywidualnych potrzeb różnych uczniów i poprzez wzmocnienie rozwoju dobrze ukształtowanego dziecka, które jest w pełni przygotowane na swoją edukacyjną złożoność poza szkołą podstawową.

- 2017/18200