Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

Zmiana formularza wniosku od dnia 31 marca 2016 r.

  • Stanisław Świętek
  • 2016-03-16

Szanowni Państwo,od dnia 31 marca 2016 r. obowiązują zmienione formularze wniosków. Informacja o formularzu i zasadach wnioskowania o podręczniki i pomoce dydaktyczne będzie dostępna na stronie www.orpeg.pl i www.polska-szkola.pl . Bardzo prosimy o składanie/przesyłanie wniosków o podręczniki i pomoce dydaktyczne w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2016 r.

Aktualne informacje udostępniamy na stronie http://www.orpeg.pl/index.php/czytelnia/podreczniki-i-pomoce-dydaktyczne

Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer