Polska Szkoła

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

III MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM PARATEATRALNYCH

• Stanisław Świętek
  • 2016-10-17

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w

VII MULTIMEDIALNYM OGÓLNOPOLSKIM i III MIĘDZYNARODOWYM PRZEGLĄDZIE MAŁYCH FORM PARATEATRALNYCH „SMYKOLANDIA – WARSZAWA – MOKOTÓW 2017"

Poprzednie ogólnopolskie edycje przeglądu zdobyły niezwykłe uznanie przedstawicieli MEN oraz wyrażono oczekiwanie, by nasz przegląd zyskał zasięg międzynarodowy. Dzięki temu VII MULTIMEDIALNY OGÓLNOPOLSKI i III MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM PARATEATRALNYCH „SMYKOLANDIA – WARSZAWA – MOKOTÓW 2017" po raz kolejny zyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej.

Udział w organizowanym przez nas konkursie umożliwi nauczycielom wspieranie uzdolnień, zainteresowań oraz wspomaganie rozwoju dzieci poprzez wykorzystanie multimedialnych środków edukacyjnych. W/w przegląd przyczyni się do promocji wychowania przedszkolnego oraz będzie cennym źródłem wymiany doświadczeń pomiędzy środowiskami oświatowymi również poza granicami naszego kraju.

Do pobrania:

REGULAMIN PRZEGLĄDU (Język Polski)

REGULAMIN PRZEGLĄDU (Język Angielski)

Footer