Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

emo Polskie szkoły w Sydney

witam Państwa serdecznie,całkiem przypadkowo znalazłam tą stronę i postanowiłam skorzystać z niej.Otórz zamierzam wyjechać z moją 9-letnią córką do Australii na stałe.Będziemy mieszkać na przedmieściach Sydney, w związku z tym jestem ciekawa jakie polskie szkoły są w tym obszarze lub czy w angielskich szkołach jest jakiś specjalny program nauczania dla dzieci spoza Australii.Niestety zanim tam wyjedziemy potrwa to jeszcze trochę czasu ze względów prawnych,ale informacje o szkolnictwie w Australii są dla mnie BARDZO WAżNE.Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie mi pomóc, będe niezmiernie wdzięczna.Pozdrawiam Sylwia Akl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.


Szanowna Pani,

w sprawie szkol polonijnych w Australii proszę zajrzeć na stronę Macierzy Szkolnej w Australii: http://www.polishschool.com.au/szkoly.htm

Pewnie znajdzie tam Pani interesujące Panią informacje.

Pozdrawiam

Joanna Wójtowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkoły w okolicach Sydney zaznaczone są na mapie szkół http://www.polska-szkola.pl/mod/resource/view.php?id=103 Ponadto proszę kontaktować się:
Szkoła Polska w Sydney

Randwick, NSW 2031, AustraliaSzkoła Polska w Sydney
The Polish School of Sydneye-mail: school@polishschool.org.au
www: http://www.polishschool.org.au PozdrawiamKrzysztof Stanowski
(Edytowany przez Webmaster . - wtorek, 21 październik 2008, 15:27)

Plik załącznika:

Nazwa pliku: mail.php
Wielkość pliku:1 KB

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena
Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer