Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

emo POLSKA SZKOLA W ANGLII

WITAM!BARDZO PROSZE O INFORMACJE W JAKI SPOSOB MOZE POWSTAC POLSKA SZKOLA W ANGLII.Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC.POZDRAWIAM EDYTA STRZELBICKA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szanowna Pani,
sugeruję nawiązać kontakt z najbliższą organizacją polonijną, która już prowadzi taką szkołę. Informację o polonijnych placówkach oświatowych można uzyskać w najbliższym Konsulacie Generalnym RP.
Dzięki informacjom uzyskanym „na miejscu” poznają Państwo lokalne uregulowania dotyczące zakładania tego typu szkół.
z poważaniem
Sylwia Mochól


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena
Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer