Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

emo Wyniki międzynarodowego konkursu fotograficznego

Laureatami konkursu fotograficznego "Polska w obiektywie polonijnego dziecka" 2017 zorganizowanego przez Forum Polskich Szkół w Holandii zostali:

zdjęcie nr 122 Lubomia Wielka, Norbert Gatnar, Holandia

zdjęcie nr 173 Półwysep Rosochaty Róg nad Wigrami’ Zuzanna Glowalla, Niemcy

zdjęcie nr 155 Spływ kajakowy rzeką Ełk, Anna Malachowska, Niemcy

zdjęcie nr 76 Okolice Nowego Sącza, Kevin l’Abee, Holandia.

zdjęcie nr 83 Zdjęcie brata na Kopcu Kościuszki w Krakowie, Bogusław Kowalik, Holandia

zdjęcie nr 16 Kraków, Robert Valentino, Belgia

zdjęcie nr 6 Świnoujscie, Filip Kusnierczak, Niemcy

zdjęcie nr 66 Karpacz, Świątynia Wang Barbara Walorska, Holandia

zdjęcie nr 67 Woj.mazowiecke, Moja siostra karmiąca kury Patryk Bączkowski, Holandia

zdjęcie nr 87 Skansen w Olsztynku, Mazury Luigi Carosi, Włochy


www.fpsn.nl/pl/wyniki-miedzynarodowego-w...-polonijnego-dziecka


Forum Polskich Szkół w Holandii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena
Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer