Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

emo Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Drodzy Rodzice,

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci jest 2 kwietnia (we wtorek).
Z tej okazji w załączniku znajdziecie kilkanaście propozycji skierowanych do dzieci w młodszym wieku szkolnym. Są to zabawy językiem, przysłowia, gramatyka, retoryka, tradycje, wynalazki, historia, ekonomia i… przesądy. Czytajcie z dziećmi :)

Z pozdrowieniami,
Grażyna

Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): Beata Matenko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witam.
Świetne książki.!!!!!!!!!!! Agnieszka Frączek i Grzegorz Kazdepke to wielka pomoc i dla nas rodziców za granicami kraju.


Matenko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dzień dobry wspaniałości czytelnicze, aż się chce uczyć języka polskiego pomyślą uczniowie-wydawnicze perełki bardzo dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam
Iwona S.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena
Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer